Barel pramenité vody AQUA PLUS 18,9 l

ROZVOZ VODY V BARELU ZDARMA více »

Servis výdejníků vody

 

Provádíme servis a opravy všech námi prodávaných výdejníků, pokud máte výdejník jiné výroby, napište nám a rádi s Vámi zkonzultujeme možnosti oprav.

Pokud patříte mezi naše klienty, tak vám po dobu opravy výdejníku, zdarma zapůjčíme náš výdejník. Výhodnost oprav vždy konzultujeme po zjištění závady.

Při případném telefonickém kontaktu ohledně závady se nám vždy snažte co nejvíce přiblížit váš problém. Nejčastější závady výdejníků vody jsou:

  • Dispenzor protéká: - automat nemusí být rozbitý, nejčastěji je závada způsobena prasklým barelem na vodu. Bohužel prasklina nemusí být viditelná, projeví se až po naražení na automat. Barel ztratí podtlak a protéká. Pokud nepoužíváte napouštěcí talíř s aquastopem, barel protýká vnitřkem výdejníku. Další závady u protékajících výdejníků může být netěsnost některých z potrubí výdejníku, či prasklá přepadová hadička bojleru, či závada kohoutku (buď prasklý krček kohoutku nebo obnažená gumová ucpávka kohoutku).
  • Povolený nebo prasklý kohoutek: - kohoutek se skládá ze dvou kusů, opěrné části (k automatu) a kohoutu, které jsou spolu sešroubované. Požíváním se může stát, že se tyto části povolí a poté mezi nimi protéká voda. Prasklina na kohoutku bývá nejčastěji na opěrné části.
  • Výdejník vám vyhazuje pojistky: - v takovém případě je praklá teplotní spirála v bojleru vašeho výdejníku vody.
  • Výdejník nehřeje: - pokud vám výdejník nenahřívá výdej teplé vody je pravděpodobně poškozený buď jeden z termostatů či teplotní spirála.

 

Pokud si nevíte rady či potřebujete objednat servis výdejníku pramenité vody v barelech, neváhejte nás kontaktovat.

 

 

Kam dále?


VÝDEJNÍKY I SODOBARY ZA NÍZKÉ CENY

VÝDEJNÍKY I SODOBARY ZA NÍZKÉ CENY! více »

Pokrytí ČR

Praha, Královéhradecko, Pardubicko, Kolínsko, Nymbursko, Kutnohorsko a okolí.