Barel pramenité vody AQUA PLUS 18,9 l

ROZVOZ VODY V BARELU ZDARMA více »

O společnosti

Naše firma zahájila svou činnost v oblasti vendingu v roce 1999 na území východočeského a středočeského kraje včetně Prahy (provozování prodejních a nápojových automatů Dallmayr Kaffe). Jako druhá a nepostradatelná součást firmy se začala v roce 2001 budovat obchodní síť distribuce kvalitní pramenité vody v barelech společně s kompletním servisem a zásobováním.


S rostoucí poptávkou po filtračních zařízeních a sodobarech jsme v roce 2004 začaly spolupráci s italskou firmou Asset Wattertechnology.


Pro kompletnost naší nabídky jsme v roce 2008 spustily prodej zrnkové kávy, čajů a příslušenství. Navázaly jsme spolupráci s českým zastoupením kávovarů Saeco. Díky tomu dokážeme zaručit nejen bezproblémový prodej, ale i další servis.


Firma má významné postavení ve své oblasti trhu, v segmentu zabezpečování pitného režimu ve firmách, jak pro zaměstnance, tak pro návštěvníky, popř. vybavuje i manažerské kuchyňky a kanceláře potřebným zařízením. Dodáváme i vybavení pro menší provozy veřejného stravování.
Jsme schopni pro své klienty zajistit od sklenice chlazené vody přes espresso, čaj, čokoládu, mléko až po cukr a vše co je s tímto spojené.

 

V současnosti zajišťujeme tyto služby:

  • Vending Dallmayr (automaty na kávu, čokoládu a teplé nápoje DALLMAYR)
  • Prodej a pronájem kávovarů (espresso)
  • Prodej sodobarů a výdejníků vody (s filtrací a připojením na řád či napájení z barelu)
  • Prodej zrnkové, mleté kávy či kávových podů různých značek a druhů (KAFESTORE.cz)
  • Prodej čajů různých značek a druhů (KAFESTORE.cz)
  • Prodej a distribuce pramenité vody ve vratných ekologických obalech (18,9 l / 11 l) po středočeském kraji, zejména Praha, Hradec Králové, Pardubice, Mlado Boleslavsko, Poděbradsko, Nymbursko a Kolínsko.

 

Jsme smluvní partner společnosti DALLMAYR s širokou sítí vendingových automatů, prodáváme čaje, kávu a příslušenství Dallmayr. Více o společnosti DALLMAYR »

 

 

Kam dále?


VÝDEJNÍKY I SODOBARY ZA NÍZKÉ CENY

VÝDEJNÍKY I SODOBARY ZA NÍZKÉ CENY! více »

Pokrytí ČR

Praha, Královéhradecko, Pardubicko, Kolínsko, Nymbursko, Kutnohorsko a okolí.